EBA Bus Alliance

GmbH

be connected

Partner s přidanou hodnotou

Kromě digitalizace a automatizace obchodních procesů vytváříte udržitelnou konkurenční výhodu v mezinárodní síti autobusových společností, zákazníků a kooperačních partnerů. A sítě škodí jen těm, kteří je nemají!

Partner se zkušenostmi

To, že máme pod jednou střechou zkušené odborníky z oblasti cestovního ruchu a autobusové dopravy, experty na online prodej a marketing, stejně jako odborníky na logistiku akcí, grafiky a IT specialisty s dlouholetými zkušenostmi v oblasti koncepce a vývoje IT řešení pro cestovní ruch, je přesně to, co dělá nás, naše projekty a náš tým tak jedinečnými.

Partner s vizí

Budoucnost autobusového průmyslu také potřebuje vize – a někoho, kdo je bude realizovat. Naše vize začíná vašimi přáními a končí jedinečnou komunikační, správní a distribuční sítí, která usnadňuje život všem zúčastněným, ale zároveň nikoho neomezuje v jeho osobní svobodě.

S našimi službami jsme spolehlivým
partnerem na cestě do digitální budoucnosti

Poskytování softwaru

Poskytováním softwarových řešení stanovujeme nové standardy jak v oblasti pronájmu dopravy a cestovní marketing, tak v oblasti automatizace obchodních procesů. Kromě toho nabízíme širokou škálu řešení rozhraní pro plánování, správu cest, online platby a cestovní pojištění.

Vývoj softwaru

Již více než 12 let plánujeme, navrhujeme a vyvíjíme IT projekty pro cestovní ruch. Naše síla spočívá v myšlení napříč projekty, sdělování inovativních nápadů a vývoji komplexních řešení. Pochopení a realizace individuálních potřeb našich klientů je pro nás největší výzvou.

Webový design

Samozřejmě jsme také poskytovatelem komplexních služeb pro všechny aspekty vaší osobní internetové prezentace. Díky našemu grafickému a kreativnímu oddělení s vámi nejen naplánujeme a navrhneme vaši internetovou prezentaci, ale také vám rádi nabídneme vytvoření loga nebo CI.

Naše služby v této oblasti doplňuje vývoj nebo implementace online rezervačních a platebních nástrojů a optimalizace pro vyhledávače.

Události

Již několik let pracujeme jako specialisté na dopravní logistiku na významných akcích. Jedním z našich úkolů je plánování a realizace koncepcí dopravy, kyvadlové dopravy a parkování.

Kromě toho ve spolupráci s největšími organizátory akcí zajišťujeme kyvadlovou dopravu, autobusy pro umělce a štáb, které jsou potřebné pro velké akce.

V rámci naší funkce Bus Alliance se také stále častěji staráme – prostřednictvím kontaktů s organizátory akcí – o zajištění jízdenek, zvláštních práv pro autobusy v místě konání akce a zajištění přídělu jízdenek.

Busfinder.com

Busfinder.com slouží jako online prodejní kanál pro pronájem autobusů a umožňuje také během několika sekund vypočítat ceny vlastniho vozoveho parku. Busfinder.com vám také nabízí moderní nástroj pro kalkulaci, nabídku a rezervaci, který můžete použít na vlastních webových stránkách. To znamená, že vás vaši zákazníci mohou kontaktovat a rezervovat si vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kromě toho také výrazně snížíte interní úsilí potřebné pro vytváření a odesílání nabídek.

Busfinder.com je třeba vnímat jako moderní odpověď na neustále se měnící chování zákazníků a pokrývá také potřeby autobusových společností. Busfinder.com spojuje zákazníky s nabídkou autobusových společností přímo, což nás odlišuje od všech našich konkurentů – s objednávkami neobchodujeme!

Více informací o Busfinder.com

1
2
3
4
1

Nástroj pro plánování trasy s ohledem na zákonné doby řízení a odpočinku

2

Přístup ke správě autobusů, řidičů, tarifů a zákazníků

3

Nástroj pro správu disponibilit a pro nakládání s vozidly, řidiči, nabídkami a zakázkami

4

Busfinder.com pro použití na webových stránkách autobusových společností

S využitím rozhraní k vašemu stávajícímu dispečerskému programu není třeba vynaložit žádné úsilí při správě volných míst při použití busfinder.com, stejně jako při použití nástroje busfinder.com na vašich vlastních webových stránkách. V současné době nabízíme řešení rozhraní pro společnosti RATIOsoftware, Kuschick, Turista, Delta Plan a CS Bus!

Autobusovým dopravcům, kteří v současné době nepoužívají systém pro správu autobusů, nabízíme bezplatný administrativní software busfinder.com pro správu a plánování vozidel, řidičů, nabídek a objednávek.

Busreisebox.com

S Busreisebox.com vám nabízíme moderní platformu pro koncové zákazníky pro marketing vašich cestovních služeb. Kromě možnosti propagace vašich zájezdů po celé zemi vám rádi nabídneme také možnost integrace technického zázemí na vaše vlastní webové stránky. S Busreisebox.com máte možnost online rezervace, online platby, rozhraní pro cestovní pojištění a jednotnou správu kontingentů. Kromě toho Busreisebox.com plně splňuje právní požadavky evropského nařízení o souborných službách pro cesty.

Busreisebox.com je náš nejnovější projekt a zpočátku bude k dispozici pouze v Německu a Rakousku. Více informací o Busreisebox.com

EBA Bus Alliance GmbH

Společnost EBA Bus Alliance GmbH se považuje za poskytovatele služeb v oblasti autobusové turistiky a pro tuto oblast. Kromě toho působíme jako poskytovatel systému a informací a v tomto smyslu fungujeme jako komunikační rozhraní pro všechny, kteří mají zájem o autobusovou turistiku.

EBA Bus Alliance GmbH. doprovází provozovatele autobusové dopravy na jejich cestě do digitální budoucnosti mimo jiné poskytováním online a administrativního softwaru. Ve spolupráci vytváříme odpovídající rozsáhlou síť a podporujeme autobusové cestovní kanceláře, přičemž zaručujeme nezávislost jednotlivých partnerských společností.

Kromě toho propojujeme autobusové cestovní kanceláře s různými dodavateli, poskytovateli služeb a organizacemi a vytváříme nákupní a prodejní sdružení.

Real support by real people

Přestože se považujeme za technologickou společnost, EBA Bus Alliance GmbH se skládá z mnoha zkušených odborníků na cestovní ruch a IT, kteří se rádi postarají o problémy našich partnerů a jsou jim také osobně k dispozici v případě dotazů.
Stojíme si za upřímnou a kolegiální komunikací, jsme vždy otevřeni návrhům a vážíme si zkušeností našich partnerů, kterými často podpořili náš projekt.

Naši partneři

Alexander Pöschl

Head of Strategy and Future Topics
Daimler Buses

Výrazně usnadňuje a zefektivňuje podnikání. To je cíl společnosti Daimler Buses, který sledujeme pro naše zákazníky prostřednictvím digitálních služeb na portálu OMNIplus ON. Je to také přístup a motivace autobusových společností k digitalizaci jejich každodenních obchodních procesů. Zejména v charterové a nájemní dopravě je důležité vyhovět neustále se měnícím požadavkům zákazníků.
V týmu „EBA Bus-Alliance“ jsme našli inovativního a spolehlivého partnera. Digitální řešení „busfinder.com (Bus-Angebot.com)“ zcela pokrývá požadavky autobusových společností v oblasti standardizované tvorby nabídek a stále důležitější možnosti rezervací online a vytváří tak přidanou hodnotu a udržitelnou konkurenční výhodu pro každou autobusovou společnost bez ohledu na její velikost.

kontaktujte nás…

    © Copyright - EBA Bus Alliance GmbH