EBA Bus Alliance GmbH – Polski

EBA Bus Alliance

GmbH

be connected

Partner z dodaną wartością

Oprócz digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych, tworzycie Państwo trwałą przewagę konkurencyjną w międzynarodowej sieci przedsiębiorstw autobusowych, klientów i partnerów kooperacyjnych. A sieci szkodzą tylko tym, którzy ich nie mają!

Partner z doświadczeniem

Doświadczeni profesjonaliści z branży turystycznej i autokarowej, eksperci w zakresie sprzedaży i marketingu online, oraz specjaliści od logistyki imprez, graficy i informatycy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu koncepcji i rozwoju turystycznych rozwiązań IT pod jednym dachem – to jest właśnie to, co czyni nas, nasze projekty i nasz zespół tak wyjątkowymi.

Partner z wizją

Przyszłość branży autobusowej również potrzebuje wizji – i kogoś, kto je wdroży. Nasza wizja zaczyna się od Państwa życzeń, a kończy na unikalnej sieci komunikacji, administracji i dystrybucji, która ułatwia życie wszystkim zaangażowanym, ale nie ogranicza niczyjej indywidualnej wolności.

Dzięki naszym usługom jesteśmy niezawodnym
partnerem na drodze do cyfrowej przyszłości

Dostarczanie oprogramowania

Dostarczając rozwiązania programowe, wyznaczamy nowe standardy zarówno w sprzedaży dla firm autobusowych (wynajem transportu i marketing turystyczny), jak i w automatyzacji procesów biznesowych. Ponadto oferujemy szeroką gamę rozwiązań interfejsowych do planowania, zarządzania podróżą, płatności online i ubezpieczeń podróżowych.

Rozwój oprogramowania

Od ponad 12 lat zajmujemy się planowaniem, projektowaniem i realizacją projektów informatycznych dla branży turystycznej. Nasza siła leży w myśleniu ponad projektami, przekazywaniu innowacyjnych pomysłów i tworzeniu całościowych rozwiązań. Zrozumienie i realizacja indywidualnych potrzeb naszych klientów to wyzwanie, które sprawia nam największą przyjemność.

Web Design

Oczywiście, jesteśmy również dostawcą kompleksowych usług dla wszystkich aspektów Twojej osobistej obecności w internecie. Dzięki naszemu działowi graficznemu i kreatywnemu,nie tylko planujemy i projektujemy Twoją obecność w Internecie, ale także z przyjemnością zaoferujemy Ci opracowanie logo lub CI.

Opracowanie lub wdrożenie narzędzi do rezerwacji i płatności online, jak również optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych uzupełniają nasze usługi w tym zakresie.

Wydarzenia

Od kilku lat pracujemy jako logistycy transportu przy dużych imprezach. Jednym z naszych zadań jest planowanie i realizacja koncepcji ruchu, ruchu wahadłowego i parkowania.

Ponadto, we współpracy z największymi organizatorami imprez, zapewniamy transfery, wiec autobusy dla artystów i ekip, które są niezbędne podczas dużych wydarzeń.

W ramach naszej funkcji sojusznika autobusowego coraz częściej zajmujemy się również – poprzez kontakt z organizatorami imprez – zapewnieniem biletów, specjalnych uprawnień dla autokarów w miejscu imprezy, oraz zapewnieniem przydziałów biletów.

Busfinder.com

Busfinder.com służy jako internetowy kanał sprzedaży dla wynajmu autobusów, a także umożliwia obliczenie własnej floty w kilka sekund. Busfinder.com udostępnia również nowoczesne narzędzie do kalkulacji, ofert i rezerwacji, które można wykorzystać na własnej stronie internetowej. Oznacza to, że Twoi klienci mogą się z Tobą skontaktować i dokonać rezerwacji 24 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ponadto znacznie zmniejszają Państwo nakłady wewnętrzne związane z tworzeniem i wysyłką ofert.

Busfinder.com ma być postrzegany jako nowoczesna odpowiedź na stale zmieniające się zachowania klientów, a także uwzględniać potrzeby przewoźników autobusowych. Busfinder.com łączy klientów rezerwujących bezpośrednio z oferującymi przewoźnikami autobusowymi, co odróżnia nas od wszystkich naszych konkurentów – nie handlujemy zleceniami!

Więcej informacji o Busfinder.com

1
2
3
4
1

Narzędzie do planowania trasy z uwzględnieniem dozwolonego czasu jazdy i odpoczynku

2

Dostęp do administracji autobusów, kierowców, taryf i klientów

3

Narzędzie wdrożeniowe do zarządzania dostępnością, jak również do dysponowania pojazdami, kierowcami, ofertami i zleceniami

4

Busfinder.com do wykorzystania na stronach internetowych przewoźników autobusowych

Dzięki zastosowaniu interfejsu do istniejącego programu dyspozytorskiego, nie ma żadnego wysiłku w zarządzaniu wolnymi miejscami podczas korzystania z busfinder.com, jak również podczas korzystania z narzędzia busfinder.com na własnej stronie internetowej. Obecnie oferujemy rozwiązania interfejsowe dla RATIOsoftware, Kuschick, Turista, Delta Plan & CS Bus!

Dla firm autobusowych, które nie korzystają jeszcze z systemu zarządzania autobusami, oferujemy busfinder.com, darmowe oprogramowanie administracyjne do zarządzania i planowania pojazdów, kierowców, ofert i zamówień.

Busreisebox.com

Dzięki Busreisebox.com oferujemy Państwu nowoczesną platformę dla klientów końcowych do marketingu Państwa usług turystycznych. Oprócz możliwości sprzedaży Państwa wycieczek na terenie całego kraju, z przyjemnością oferujemy Państwu również możliwość integracji zaplecza technicznego na Państwa własnej stronie internetowej. Dzięki Busreisebox.com masz możliwość rezerwacji online, płatności online, interfejs do ubezpieczenia podróży i jednolite zarządzanie kontyngentami. Ponadto Busreisebox.com w pełni spełnia wymogi prawne Europejskiego Rozporządzenia w sprawie zorganizowanych podróży.

Busreisebox.com jest naszym najnowszym projektem i początkowo będzie dostępny tylko w Niemczech i Austrii. Więcej informacji o Busreisebox

EBA Bus Alliance GmbH

EBA Bus Alliance GmbH postrzega siebie jako usługodawcę w i dla branży turystyki autobusowej. Ponadto działamy jako dostawca systemu i informacji i w tym sensie działamy jako interfejs komunikacyjny dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani turystyką autobusową.

EBA Bus Alliance GmbH towarzyszy operatorom turystyki autobusowej na ich drodze do cyfrowej przyszłości, dostarczając między innymi oprogramowanie online i administracyjne. W ramach współpracy tworzymy odpowiednio dużą sieć i wspieramy organizatorów wycieczek autokarowych, gwarantując przy tym niezależność poszczególnych firm partnerskich.

Ponadto, łączymy organizatorów wycieczek autokarowych z różnymi dostawcami, usługodawcami i organizacjami oraz tworzymy stowarzyszenia zakupowe i handlowe.

Real support by real people

Mimo że postrzegamy siebie jako firmę technologiczną, EBA Bus Alliance GmbH składa się z wielu doświadczonych ekspertów w dziedzinie turystyki i IT, którzy chętnie zajmują się problemami naszych partnerów i są osobiście dostępni w przypadku pytań.

Stawiamy na uczciwą, koleżeńską komunikację, jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i doceniamy doświadczenie naszych partnerów, którymi niejednokrotnie wspierali nasz projekt.

Nasi partnerzy

Alexander Pöschl

Head of Strategy and Future Topics
Daimler Buses

Ułatwiamy prowadzenie działalności w sposób zauważalny i bardziej efektywny. Taki jest cel Daimler Buses, który realizujemy dla naszych klientów za pomocą usług cyfrowych w portalu OMNIplus ON. Jest to również podejście i motywacja dla przedsiębiorstw autobusowych do digitalizacji ich codziennych procesów biznesowych. Szczególnie w transporcie czarterowym i wynajmie ważne jest, aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom klientów.
W zespole „EBA Bus-Alliance“ znaleźliśmy innowacyjnego i niezawodnego partnera. Cyfrowe rozwiązanie „busfinder.com (Bus-Angebot.com)“ całkowicie pokrywa wymagania przedsiębiorstw autobusowych w zakresie ujednoliconego tworzenia ofert i coraz ważniejszej możliwości rezerwacji online, a tym samym tworzy wartość dodaną i trwałą przewagę konkurencyjną dla każdego przedsiębiorstwa autobusowego, niezależnie od jego wielkości.

Skontaktuj się z nami…

    © Copyright - EBA Bus Alliance GmbH